Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski najpiękniejsze miasto świata

Utworzony przez W Staszek MCR, 1 marca 2012 r. o 08:17
Chciałem życzyć wszystkim z prawa i z lewa z PO, PIS, PSL, N. SLD, PPPP, itd. itp. żdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia. Abyście odnaleźli to wszystko, czego tu poszukujecie, aby wasze słowa dały wam ukojenie i sprawiły, że wszystkie ujemne emocjie odeszły w przeszłość zostawiajac jedynie światełko i uchylone drzwi dla lepszego jutra. Bo w końcu musi nadejść to jutro ... ;)   Trzymajcie się Wasz W Staszek MCR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ja ja staszku bardzo poprawnie  piękne miasto  tylko ludzie ku*** szczególnie ci dyrektorzy i menadżerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ja ja staszku bardzo poprawnie  piękne miasto  tylko ludzie ku*** szczególnie ci dyrektorzy i menadżerzy
  A dlaczego zaczynasz po niemiecku ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego zaczynasz po niemiecku ???
 
A dlaczego zaczynasz po niemiecku ???
W Dzienniku piszą że w lubelskim już wszystkie stoki narciarskie czynne a co z międzyrzeckim?.A może Międzyrzec już nie w lubelskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stok nie będzie już działał. Grzyb wyrzucił w błoto ogromne pieniądze. A nowa władza pomija ten fakt i sprawę zamiata pod dywan. Kot twierdzi że musi jeszcze przeczekać z oddaniem wyciągu na złomowisko dwa lata udając przed kontrolerami że wszystko jest w porządku. Gdyby się wydało że stok notorycznie nie działa lub został zdemontowany miasto musiałoby oddać zaczerpnięte fundusze na jego budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ma działać bez płatka śniegu? Wodą nie polejesz bo zamarzła.Łyżwy na nogi i w rytm walczyka, wio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A toż to miał być stok całoroczny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A toż to miał być stok całoroczny!
 
A toż to miał być stok całoroczny!
No i to prawda przez cały rok jednakowo wykorzystany.Obłożenie równe O% użytkowników przez 365 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stoku ludzie już zjeżdżają aż miło popatrzeć.I to nie tylko z Międzyrzeca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stoku ludzie już zjeżdżają aż miło popatrzeć.I to nie tylko z Międzyrzeca
 
Na stoku ludzie już zjeżdżają aż miło popatrzeć.I to nie tylko z Międzyrzeca
No nareszcie !!! Teraz powinna rada przyjąć uchwałę o bezpłatnym korzystaniu przez młodzież w ramach lekcji wf tak jak zrobiono po oddaniu do użytku pływalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  No nareszcie !!! Teraz powinna rada przyjąć uchwałę o bezpłatnym korzystaniu przez młodzież w ramach lekcji wf tak jak zrobiono po oddaniu do użytku pływalni.  
i będziemy  mieli mistrzów Polski jak  w pływaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzec Podlaski mistrzem Polski !!!!! Ole Ole Ole, do boju !!!!! A kto jest najsławniejszym sportowcem pochodzącym z Międzyrzeca Podlaskiego ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzec Podlaski mistrzem Polski !!!!! Ole Ole Ole, do boju !!!!! A kto jest najsławniejszym sportowcem pochodzącym z Międzyrzeca Podlaskiego ???
Mistrz Polski w pływaniu  mieszka  w Zaściankach pod  Międzyrzecem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PO-spolici oszuści wraz PSL rządzą miastem i gminą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PO-spolici oszuści wraz PSL rządzą miastem i gminą
Takie miasto taka gmina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pospolici oszuści to siedzą w pierdlu kochanieńki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pospolici oszuści to siedzą w pierdlu kochanieńki.
 
Pospolici oszuści to siedzą w pierdlu kochanieńki.
A prawdziwi chodzą w garniturach od Armaniego i jeżdżą limuzynami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-spolici oszuści z Gazetą Wyborczą na demonstracjach KOD domagają się praworządności i demokracji.No przecież to kpina jakś albo ściema.Świnie kwiczą bo odstawiono je od koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 31 z 35

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...